آموزش آسانسور
  • ثبت نام

آموزش آسانسور : شرکت مهندسی فرازپیما به شماره ثبت 377658 پیشرو در مبحث آموزش آسانسور و ارائه خدمات و آموزش تاسیسات ساختمانی از سال 1383 با همکاری کارشناسان ارشد و متخصصین فنی مجرب در زمینه آموزش آسانسورفعال می باشد. کارشناسان ارشد مدرس آسانسور فعال در این شرکت از پیمانکاران و نصابان با تجربه و دارای سوابق گسترده همکاری با شرکتهای بزرگ و معتبر آسانسور ایرانی و نمایندگان برندهای خارجی بوده اند و آمادۀ انتقال دانش و تجربه ی چندین ساله ی خود به کارآموزان محترم علاقه مند به فعالیت در رشته ارزشمند و سنگین آسانسور می باشند.

این شرکت با استفاده از امکانات گسترده خود در زمینه آموزش نصب آسانسور و آموزش تعمیرات آسانسور ترتیبی اتخاذ نموده که کارآموزان محترم بصورت عملی کلیه مراحل نصب آسانسور را در کارگاه آموزش نصب آسانسور انجام دهند. ضمنا همکاری چند جانبۀ شرکت مهندسی فرازپیما با چندین شرکت معتبر فعال در صنعت آسانسور این امکان را بوجود می آورد که کارآموزان بعدها با هماهنگی شرکت فرازپیما در پروژه های نصب آسانسور شرکت نموده تا به یک نصاب واقعی آسانسور تبدیل شوند و کار خود را بصورت حرفه ای آغاز نمایند.

کلیه مراحل نصب آسانسور اعم از:

  • آهن کشی
  • ریلهای راهنما
  • درب های طبقات
  • مکانیک
  • الکترونیک

بصورت عملی همراه با محاسبات و پخش فیلم و عکسهای مرتبط در کارگاه آسانسور شرکت آموزش داده می شود و کارشناسان ارشد گروه آموزش آسانسور با فن بیان بی نظیر و با صبر و حوصله ی فراوان کارآموزان عزیز را تا مرحله نهایی فراگیری مفاهیم همراهی می نمایند.

یکی از مهم ترین اصول تدریس و واجبات در امر یادگیری اخلاق مناسب کارشناس آموزش دهنده می باشد. مدرسان فعال در این شرکت با خوش رویی و مناعت طبع هر چه تمام تر کار آموزان را با تکرار مطالب سنگین آسانسور آموزش می دهند.

ارائه مدرک معتبر شرکتی و فنی حرفه ای

کارآموزان پس از گذراندن دوره آموزش آسانسور و گذراندن آزمون عملی آسانسور با توجه به عملکرد و نمرات اخذ شده مدرک فنی و معتبر شرکتی دریافت میکنند که توسط آن می توانند نسبت به اخذ مدرک فنی حرفه ای اقدام نمایند. این مدرک بیانگر ریز نمرات، میزان فعالیت و همکاری کار آموز با کارشناس ارشد مدرس آموزش آسانسور می باشد.

مکان برگزاری کلاسهای آموزش آسانسور

 کارگاه آموزشی شرکت فراز پیما به جهت راحتی کارآموزان از لحاظ نزدیکی به مترو و حمل و نقل عمومی  در شعبه دوم خود واقع در میدان آزادی-فلکه دوم صادقیه-مجتمع اداری تجاری سامان-طبقه چهارم-واحد دوم اقدام به برگزاری کلاسها نموده است.

محل برگزاری کلاسهای آموزش آسانسور 

جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاسها و مطالب مورد آموزشی به لینکهای زیر مراجعه فرمایید.

 آموزش نصب آسانسور

آموزش تعمیرات آسانسور

 

 

 

تماس با ما

 

شعبه اول مدیریت قراردادها:

تهران - سعادت آباد - میدان کاج - کوچه علی اکبر - نبش بهزاد - پلاک 21

شعبه دوم دفتر آموزش و پشتیبانی فنی:

تهران - سردار جنگل شمالی - خیابان پنج تن - پلاک 11- طبقه سوم - واحد ششم

شعبه سوم کارگاه و انبار قطعات:

شهرک صنعتی پرند - بلوار گلستان - خیابان نرگس - پلاک 45A

 44812931 - 21 (98+)  (ده خط) 

 44812074 - 21 (98+)  

 6302476 - 936 (98+)  

 44812931 - 21 (98+) (فکس)

لاستیک خودرو گیت فروشگاهی دزدگیر فروشگاهی دزدگیر لباس دزدگیر پوشاک تگ دزدگیر گیت دزدگیر مبلمان اداری پارتیشن پارتیشن دوجداره پارتیشن اداری دوربین مدار بسته دوربین مداربسته مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه تعمیرات پرینتر شارژ کارتریج عکاسی تبلیغاتی عکاسی صنعتی کانکس خرید کانکس فروش کانکس کانتینر

S5 Box

Login

Register